ČLÁNKY

O MNE
Myslím si, že všetci máme niekdy v živote dosť nepríjemné situácie, ktoré nám dokážu dosť výrazne ovplyvniť náš vlastný príbeh, ktorý nám osud píše. Presne to sa stalo aj mne a pozrite sa, čo z toho vzniklo. Celkom úspešný blog Ninave. Nikdy som si nemyslela, že mi to vydrží, pretože moje ciele sú často nedosiahnutelné (napríklad ako novoročné prevzatia - tým už nebudem veriť nikdy). Ale zistila som, že písanie článkov o témach, ktoré sú mi blízke, je jedna z mála vecí, ktoré ma bavia ,a tak ľahko sa ich nevzdám. 

A teraz trošku ku mne. Volám sa Nina (preto aj to Ninave), a som študentkou bilingválneho gymnázia. Vo voľnom čase sa venujem folklórnym tancom, ktoré už tancujem 12 rokov a veľmi ma bavia. Jednak tým štýlom tanca, a jednak, že tam mám fakt super partiu priateľov, s ktorými sa stále zabavím. K môjmu životu patrí aj moja rodina a psík Maxík ,ktorých mám nadovšetko rada.  

Blog Ninave si prešiel fakt výraznými zmenami. Od rôznych názvov až po všelijaké čudné dizajny. Za tie dlhé mesiace(pomaly i roky) čo blogujem som sa dosť psychicky zmenila, a s tým sa menila nie moja vizáž (kebyže si dám prefarbiť vlasy, tak pravdepodobne nemám domov) ale práve tento blog. Teraz s odstupom času som spokojná aj so sebou aj s týmto blogom. 

 A o čom vlastne tento blog je? Dosť ma mrzelo, že na tejto našej CZ/SK blogerskej scéne sú veľa blogov na to isté kopyto, a tak som sa snažila sa aspoň trolilinku odlíšiť obsahom. Samozrejme, že podstata je tá istá - móda, krása a životný štýl ale snažím sa to spracovať trochu inak. 

Trošku ku spoluprácam. Zo začiatku, keď som začala blogovať, nemala som ani šajnu, že niečo ako spolupráce existuje. Po čase sa mi všetko ujasnilo a zo svojej prvej spolupráce som sa tešila ako malé decko (skákanie po gauči, váľanie sa po zemi a podobne..). Dnes keď mi príde ponuka spolupráce, taktiež sa veľmi poteším ale nemusí sa stať, že ju príjmem. Ide o to, že nechcem mať z blogu nejakú propagovňu produktov. 

To by bolo do takého úvodu asi všetko. Ak vás tento blog zaujal bola by som veľmi šťastná ak by ste sa tu aj naďalej vracali pravidelne a aby vám moje články niečo dali.
Ninave a Nina sa budú veľmi tešiť na vaše komentáre a na ďalšiu návštevu. 

V prípade akýchkoľvek otázok, či spoluprác ma môžete slobodne kontaktovať prostredníctvom tohto e-mailu: nina.vincova@gmail.comŽiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Thank you for lovely comments. I love you. ♥♥♥

KONTAKT

V prípade akýchkoľvek otázok alebo spoluprác ma môžete kontaktovať na tomto e-maily

Your Name


Your Message*